خلاصه قسمت شش / 6 سریال افسانه جومونگ

پرنس جومونگ از اومدن وزیر و کاهن با خبر میشه و گوشه ای پنهان میشه ، وزیر و کاهن پیش هموسو میرن ، اما حرفی نمیزنن و بر میگردند و به مسئول زندان میگن که کسی نباید از این جریان چیزی بفهمه.از اون طرف یانگ پو به تسو میگه که جومونگ هر روز به بیرون میره ، اما ما هر دفعه که بیرون میره نمیتونیم پیداش کنیم و خودش رو پنهان میکنه. تسو هم به یانگ پو میگه که جومونگ رو به زمین تمرین بیار، جومونگ هم به زمین میاد و تسو بهش میگه که میخوام بهت به مهارت جدید یاد بدم،جومونگ هم قبول میکنه ، اما شمشیر شکسته میشه و جومونگ از تسو شکست میخوره و تسو جومونگ رو تهدید میکنه که دیگه باهاش نجنگه.جومونگ خیلی از شکسته شدن شمشیر ناراحت میشه و شبانه با مشروب به عنوان رشوه پیش آهنگر قصر میره و ازش میخواد که یه شمشیر محکم براش بسازه ، اما آهنگر میگه که این کار بدون اجازه پادشاه غیر ممکنه.خلاصه با اصرار جومونگ قبول میکنه که بهش یاد بده.از اون طرف به پادشاه خبر میدند که قوم سان بی که قبلا از بویو شکست خورده ، به بویو حمله کرده و چند تا از روستا هارو گرفته ، و دلیل شکست خوردن سربازان مرزی استحکام کم سلاح هشون بوده. از اینجا میفهمند که قوم هان به سان کمک کرده و سلاح بهشون داده.در همین حین وزیر به شاه خبر میده که  فرماندار جدید شهر هیون داره به سمت بویو میاد. همه از تصمیم فرماتدار جدید هیون تعجب میکنند و دلیلش رو نمیدونند. شاه هم دستور میده که فرمانده به جنگ به سان بی بره و به وزیر هم میگه که به آهنگر ها بگو تا شمشیر های جدید رو بسازند.
بانو یوها پیش کاهن قصر میره و  از نگرانی هاش در مورد جومونگ با یو می یول ( کاهن ) صحبت میکنه و ازش میخواد که کمکش کنه و کاهن هم میگه که من تمام تلاش خودم رو میکنم.از اون طرف جومونگ شبانه به کارگاه  آهنگری میره و آهنگر قصر هم بهش روش ساخته شدن شمشیر رو یاد میده و جومونگ شروع به ساختن شمشیر میکنه.


جاسوسی که برای تسو و یانگ پو کار میکرد جومونگ رو حال ساختن شمشیر میبینه و در حین خبر بردن به تسو با یانگ پو مواجه میشه و یانگ پو هم  به جاسوسشون میگه که به پرنس تسو حرفی نزن.فرمانده هیون " یانگ جون " ( دوست قدیمی گیوم وا ) وارد قصر بویو میشه  و پادشاه از دیدن اون متعجب و خوشحال میشه.

 

 

ادامه مطلب
  • برچسب ها:
/ 0 نظر / 16 بازدید